Vybavení

Nadstandardně vybavený obytňáček pro okamžité cestování. Potřebujete pouze polštář, přikrývky a jídlo.

Velké plus do divočiny dělá vestavěná plynová trouba, funkčně vybavená kuchyň (keramické nádobí, ostré nože, dřevěná prkénka, pořádné hrnce), velká "garáž" propojená s obytným prostorem, 2 propanové lahve, kempingový nábytek, samozřejmostí je trojkombinovaná lednice (12 V, 230 V, plyn), stolitrová nádrž na pitnou vodu. Osvětlení led-diodami pro nízkou spotřebu energie. Pro napájení nástavby je k dispozici 90 Ah trakční baterie. Nabíjení Vašich aparátů zajistí USB přípojky. O teplo a ohřev vody se postará plynové topení značky Truma.

Televizi tu nehledejte, ta tu není, doma ji taky nemáme ... , ale českou dálniční známku, abyste mohli tvořit vlastní příběh, tu autíčko má.

Před každým pronájmem čistíme interiér generátorem ozónu, který ničí všechny typy VIRŮ, BAKTERIÍ, ROZTOČŮ, PLÍSNÍ, ZÁPACHŮ a dalších nežádoucích organických látek bez použití prostředí škodlivých chemikálií.Podmínky pronájmu 

aneb "výcuc" ze smlouvy

Předání OV ve všední dny probíhá od 15:00 hodin, vrácení od 15:00 do 17:00 hodin, na adrese Střítež 66, 588 11, anebo dle předchozí vzájemné domluvy.

Záloha nájemného ve výši 30% z celkové částky nájemného se hradí převodem na účet pronajímatele do 5 pracovních dní od potvrzení objednávky.

Zbylých 70% z celkové částky nájemného je hrazeno na účet pronajímatele nejpozději jeden den před předáním OV.

Mimo dohodnutého nájemného je nájemce povinen zaplatit pronajímateli vratnou kauci 20.000,- Kč na účet pronajímatele, nejpozději jeden den před předáním OV.

Vratná kauce je vratná do 10 pracovních dnů po skončení pronájmu zpět na účet nájemce.

Odstoupení od smlouvy ze strany nájemce je možné za poplatek pronajímateli dle sazebníku níže:

- 8 dní a více před termínem zapůjčení - 50% ze zálohy na půjčovné

- 7 dní a méně před termínem zapůjčení - 100% ze zálohy na půjčovné.


Důležité informace o autu

Počet míst:    6   Ale!  Na pohodlné spaní spíše 4 dospělé osoby plus děti
Rok výroby:    2002 

Výkon:    96 kW - je to dravec!

Objem nádrže na pitnou vodu:    100 L

Objem nádrže na odpadní vodu:    cca 90 L

Objem palivové nádrže - na NAFTU:    75 L

Průměrná spotřeba:    cca 13 L/100 km (tzn., že na plnou nádrž najedete cca 550 km)

Doložitelnost dle TP po odečtení plných nádrží :     650 kg (Váš maximální náklad včetně Vás)

Rozměry auta:     délka 7,170 m *  výška 3,05 m  *  šířka 2,22 m (trasy navigace je třeba ověřovat - ne každý mostek, tunel, či přívoz na zkratkách dokáže projet - mohli bychom vyprávět, jak nás slovenský Váh spolu s Wazem potrápily :-)

A jak dlouho vydržíte mimo civilizaci? To záleží pouze na Vaší energetické náročnosti - máme odzkoušeno, že 3 dny jsou tak akorát, pak je potřeba zajet do kempu nebo na stellplatz, aby se doplnila voda a elektrika, vypustila odpadní nádrž a vylilo chemické WC.